KONST / Litografier / Färglitografi 12826262
nr 1282 6262
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/75,1970. Motivet: 46x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:32:53
150 kr
300 kr
350 kr
500 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe